Pracovní prostředí

Naše společnost nabízí čisté a bezhlučné pracovní prostředí. V letních měsících jsou výrobní prostory klimatizovány, v zimních měsících jsou patřičně vytápěny.
Každý zaměstnanec při nástupu obdrží firemní uniformu skládající se z trička, čepice, pracovních kalhot, bundy a bezpečnostní obuvi. Všichni zaměstnanci rovněž zdarma dostávají přiměřené množství pracího prostředku, aby svůj oděv mohli udržovat náležitě čistý.

Pro všechny zaměstnance zajišťujeme bohatý výběr teplých i dietních obědů a večeří podávaných v kantýně uvnitř závodu. Dále mohou zaměstnanci během přestávek využít nápojové a jídelní automaty umístěné taktéž v kantýně.

Dopravu pro zaměstnance zajišťujeme smluvními autobusy, které je dopravují na ranní a odpolední směnu po dvou trasách z přibližně 20 km vzdálených měst Vlašim a Ledeč nad Sázavou (přes Zruč nad Sázavou).

Společnost prostřednictvím pořádání různých firemních akcí usiluje o udržování přátelských vztahů a kolegiální soudržnosti uvnitř firmy. Velmi populárními jsou zejména vánoční večírky společnosti ASMO.

ASMO Czech je společnost, která se vytrvale a věříme, že i úspěšně, snaží zlepšovat pracovní podmínky svých zaměstnanců.