Hlavní produkty

V ASMO Czech s.r.o. v současné době probíhá výroba elektrických pohonů pro ovládání stahování oken, elektromotorů ventilátorů pro klimatizační jednotky automobilů, a v neposlední řadě také montáž stěračových systémů.

Dále zde probíhá výroba dílů pro finální výrobky. Zejména se jedná o díly potřebné pro výrobu elektropohonů pro stahování oken. Mezi výrobky společnosti ASMO Czech s.r.o. lze nalézt i další elektropohony, které jsou zde kontrolovány a posílány zákazníkům, zejména v Evropě.

Stávající sortiment výrobků společnosti ASMO Czech s.r.o. se bude v budoucnosti nadále rozšiřovat.

Příklady našich produktů:

EPS
EPS

Elektrický posilovač řízení k ovládání směru jízdy . Optimalizuje posilovací účinek při otáčení volantem podle okamžité jízdní situace a dává řidiči pocit pevné, ale zároveň snadné ovladatelnosti vozu .

wiper motor
Motor & Link, Wiper

Motor & Link je zařízení pohánějící stěračový systém vozu. Vzhledem k rozmanitosti velikostí a tvarů čelních skel různých vozů, je nutné vždy pro každý typ automobilu vytvořit jedinečný stěračový systém umožňující nejefektivnější stírání a tím zajistit dobrý a bezpečný výhled.

power window motor
Power window motor

Tento motor pohání elektrické stahování oken vozu. Stačí jen stisknout ovládací tlačítko a okénko se dá do pohybu. Pro Vás je to zcela jistě velmi příjemné a pohodlné.

blower motor
Blower motor

Tento výrobek zajišťuje výměnu vzduchu v kabině vozu. Je naprosto nepostradatelný pro vytváření příjemného prostředí uvnitř vozu.